• your-one-stop
  • connect-the-world
  • production

Produkte

Ningbo Standard kabllo dhe tela co., Ltd, është një Cable & Wire prodhues i specializuar në PVC rrëshirë, Cable & Wire me PVC dhe gome xhaketë, kabllo të energjisë, kabllo extension, Cord Reeland etj

aplikacion

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

■ Ningbo Standard Cable & teli bashkë., Ltd, është një Cable & Wire prodhues i specializuar në rrëshirë PVC, Cable & Wire me PVC dhe xhaketë gome, kabllo të energjisë, kabllo extension, kabllo Reeland etj Kompania me seli në një të mrekullueshme dhe i përshtatshëm vendndodhja në Yuyao City të provincës Zhejiang, e cila është ngjitur me mënyrë të shprehur në mes të Hangzhou dhe Ningbo.

kontaktoni na

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!