• your-one-stop
  • connect-the-world
  • production

производи

Ningbo стандарден кабел и жица ко., Ltd е кабел и жица производителот специјализирани во ПВЦ смола, кабелска и жица со ПВЦ и гумени јакна, кабел за напојување, продолжен кабел, кабелот Reeland итн

апликација

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

■ Ningbo стандарден кабел и жица ко., Ltd е кабел и жица производителот специјализирани во ПВЦ смола, кабелска и жица со ПВЦ и гумени јакна, кабел за напојување, продолжен кабел, кабелот Reeland итн Фирмата е со седиште во прекрасен и лесен локација во Yuyao Град Жеџијанг покраината, која е во непосредна близина на експресниот пат помеѓу Хангжу и Ningbo.

Контакт со нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!